Futboll

Në Eurolloto, një nga kompanite me te medha te basteve sportive ne Shqiperi, ju do te gjeni baste futbolli nga Europa dhe e mbare bota. Bundesliga, Premier Liga, Seria A, Liga 1, dhe gjithashtu nga Champions Liga, UEFA Cup dhe European Championships: Eurolloto ka baste sportive per te gjitha eventet. Jo vetem kaq por ju mund te luani dhe live ne te gjitha keto ndeshje.
Zgjidhni kampionatet
Kupa Europes (Play Off)
VTB Promo Kupe (Play Off)
Austri ABL (Play Off)
France Kupe (Finale)
Gjermani BBL
I. Filipine Kupe (Play Off)
Itali Liga 2 (Play Off)
Lituani LKL (Play Off)
Poloni TBL (Play Off)
SHBA NBA (Play Off)
Spanje ACB
Turqi Superlige
Japoni NPB
Korea Jugut KBO
SHBA MLB
Grand Prix Rusi
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
Liga Europiane (1/2 Finale)
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
SHGL Juventus - Carpi
SHGL Lazio - Inter
SHGL Manchester Utd. - Leicester
SHGL Valencia - Villarreal
Afrika Jugut Premier
Algjeri Kupe (Finale)
Angli Championship
Angli Premier
Angli Premier Kartona
Angli Premier Korne
Argjentine Primera
Austri Bundesliga
Austri Bundesliga Korne
Austri Rajonale Lindje
Austri Rajonale Perendim
Austri Rajonale Qender
Azerbajxhan Premier
Belgjike Jupiler (Play Off)
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
Bolivi Clausura
Brazil Carioca (Play Off)
Brazil Gaucho (Play Off Finale)
Brazil Kupa Verilindore (Finale)
Brazil Mineiro (Play Off Finale)
Brazil Paulista (Play Off Finale)
Danimarke Divizioni 1
Danimarke Divizioni 2 (Play Off)
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
Danimarke Superligaen
Danimarke Superligaen Korne
Egjipt Premier
France Liga 1
France Liga 1 Kartona
France Liga 1 Korne
France Liga 2
France Liga 2 Korne
Gjermani Bundesliga
Gjermani Bundesliga 2
Gjermani Rajonale Bavaria
Gjermani Rajonale Veri
Hollande Eredivisie
Hollande Eredivisie Kartona
Hollande Eredivisie Korne
Honduras Clausura
Indi Kupe (1/4 Finale)
Islande Premier
Itali Lega Pro Gr. B
Itali Seria A
Itali Seria A Kartona
Itali Seria A Korne
Itali Seria B
Itali Seria B Korne
Izrael Premier (Play Out)
Kazakistan Premier
Kine Super Lige
Kolumbi Apertura
Korea Jugut K-Lige
Kosta Rika Premier (Play Off 1/2 Fin.)
Kroaci HNL 1
Liga Kampioneve (Femra 1/2 Finale)
Marok Botola Pro
Meksike Clausura
Meksike Liga Ascenso (Play Off 1/2 Fin.)
Norvegji Divizioni 1
Norvegji Tippeligaen
Norvegji Tippeligaen Korne
Paraguaj Apertura
Peru Apertura
Poloni Ekstraklasa (Play Off)
Poloni Ekstraklasa (Play Off) Korne
Poloni Ekstraklasa (Play Out)
Poloni Ekstraklasa (Play Out) Korne
Poloni Kupe (Finale)
Poloni Liga 1
Portugali Kupe Lige (1/2 Finale)
Portugali Liga 2
Portugali Super Lige
Portugali Super Lige Korne
Rep. Çeke Liga 1
Rep. Çeke Liga 1 Korne
Rep. Çeke Liga 2
Rumani Liga 1 (Play Off)
Rumani Liga 1 (Play Off) Korne
Rumani Liga 1 (Play Out)
Rumani Liga 1 (Play Out) Korne
Rusi Divizioni 1
Rusi Kupe (Finale)
Rusi Premier
Rusi Premier Korne
SHBA Major Lige
Skoci Championship
Skoci Premier (Play Out)
Sllovaki Super Lige
Slloveni SNL 1
Spanje Primera
Spanje Primera Kartona
Spanje Primera Korne
Spanje Segunda
Spanje Segunda B Gr.1
Spanje Segunda B Gr.2
Spanje Segunda B Gr.3
Spanje Segunda B Gr.4
Spanje Segunda Korne
Suedi Allsvenskan
Suedi Divizioni 1 Jug
Suedi Divizioni 1 Veri
Suedi Superettan
Turqi Liga 1
Turqi Super Lige
Turqi Super Lige Korne
Ukraine Premier
Venezuele Primera
Xhamajke Premier (Play Off Finale)
Zvicer Challenge Lige
Zvicer Super Lige
Zvicer Super Lige Korne
Challenge Kupe
Kupa Kupave (Femra Play Off)
Liga Kampioneve (Play Off)
Danimarke Liga Handbold (Femra Play Off)
Gjermani Bundesliga (Femra)
Islande Olis Deildin (Play Off)
Norvegji Grundigligaen (Femra Play Off)
Poloni Superliga
Poloni Superliga (Femra Play Off)
Rusi Superlige (Play Off)
Rusi Superlige (Play Out)
Zvicer NLA
SHBA NHL (Play Off)
ATP-S Estoril (Por Finale)
ATP-S Madrid (Spa)
ATP-S Munich (Gjer Finale)
WTA-S Madrid (Spain)
Austri AVL (Femra)
Belgjike Liga
Çeki Extraliga
Gjermani Bundesliga
Itali Seria A1
Itali Seria A2
Itali Seria A2 (Femra)
Sllovaki Extraliga
Futboll : E Dielë, 01 Maj, 2016
Austri Rajonale Perendim
1X2
10:30Reichenau   vs   Innsbruck Am.
3.703.401.75+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
13:00Avarta   vs   Dalum IF
1.803.503.40+++
Danimarke Superligaen
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
2.803.152.45+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
+++
Angli Premier
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
2.903.202.45+++
Angli Premier Korne
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
+++
Danimarke Divizioni 1
1X2
13:45Fredericia   vs   Horsens
2.903.152.30+++
13:45Helsingor   vs   Roskilde
2.553.102.65+++
13:45Koge   vs   Lyngby
3.203.152.15+++
13:45Skive   vs   Naestved
2.053.253.30+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Braunschweig II   vs   Havelse
2.403.002.60+++
France Liga 2
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
2.203.203.25+++
France Liga 2 Korne
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
+++
Gjermani Rajonale Bavaria
1X2
14:00Greuther Furth II   vs   Aschaffenburg
1.853.403.35+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Hamburger II   vs   Rehden
2.003.303.00+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:00Inter Baku   vs   Sumqayit
1.354.007.00+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
14:00St.Polten Am.   vs   First Vienna
3.603.501.75+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Weiche   vs   L.Hansa
1.803.303.65+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
1.206.0012.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
2.153.203.25+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
1.305.008.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
+++
14:30Excelsior   vs   Zwolle
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Excelsior   vs   Zwolle
2.703.202.50+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:30Gabala   vs   Neftci Baku
1.404.205.50+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
2.053.303.40+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
+++
14:30Heracles   vs   Den Haag
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Heracles   vs   Den Haag
2.103.253.30+++
14:30NEC   vs   Roda
2.003.303.55+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30NEC   vs   Roda
+++
14:30PSV   vs   Cambuur
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30PSV   vs   Cambuur
1.107.5023.00+++
14:30Vitesse   vs   Utrecht
2.503.202.70+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Vitesse   vs   Utrecht
+++
14:30Willem II   vs   Feyenoord
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Willem II   vs   Feyenoord
2.903.252.30+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Off)
1X2
15:00AB Copenhagen   vs   Marienlyst
1.404.305.30+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Bloem Celtic   vs   Ajax CT
2.603.002.40+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
15:00Hildesheim   vs   Hannover II
2.303.102.65+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
15:00Holbaek   vs   Kolding IF
1.653.803.75+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Jomo Cosmos   vs   Pretoria U.
2.303.102.65+++
Angli Premier Korne
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
+++
Angli Premier
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
2.203.203.40+++
Egjipt Premier
1X2
15:45El Daklyeh   vs   El Maqasah
2.253.002.80+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
+++
Danimarke Superligaen
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
2.253.253.00+++
Austri Rajonale Qender
1X2
16:00Wolfsberger Am.   vs   Florian
2.803.302.10+++
Austri Bundesliga
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
3.603.252.00+++
Austri Bundesliga Korne
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
+++
France Liga 1
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
3.103.102.40+++
France Liga 1 Korne
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
17:00Zira   vs   Qarabag
4.103.501.65+++
Algjeri Kupe (Finale)
1X2
17:30Hussein Dey (n)   vs   MC Alger
2.553.002.45+++
Angli Premier Korne
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
+++
Angli Premier
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
2.703.102.70+++
Egjipt Premier
1X2
17:45Aswan   vs   El Masry
2.253.002.80+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
1.703.504.70+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
+++
Danimarke Superligaen
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
1.903.303.90+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
18:30Rapid Am.   vs   Ebreichsdorf
2.503.152.40+++
Egjipt Premier
1X2
20:00Arab Contractors   vs   Enppi
2.453.002.55+++
Brazil Mineiro (Play Off Finale)
1X2
21:00America MG   vs   Atletico MG
2.903.152.30+++
Brazil Paulista (Play Off Finale)
1X2
21:00Audax   vs   Santos
3.203.152.15+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Botafogo   vs   Vasco
2.703.102.50+++
Brazil Kupa Verilindore (Finale)
1X2
21:00Campinense   vs   Santa Cruz
2.803.102.20+++
Brazil Gaucho (Play Off Finale)
1X2
21:00Juventude   vs   Internacional
3.253.202.10+++
Bolivi Clausura
1X2
21:00Nacional Potosi   vs   Petrolero Y.
1.603.604.30+++
21:00U.Sucre   vs   Ciclon
1.304.606.70+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Volta Redonda   vs   Resende
2.503.102.70+++
Bolivi Clausura
1X2
22:00Bolivar   vs   The Strongest
2.103.103.00+++
Honduras Clausura
1X2
23:00CD Honduras   vs   Vida
2.103.202.90+++
23:00Motagua   vs   Marathon
2.103.202.90+++
23:00Real Espana   vs   Platense
1.603.604.30+++
Bolivi Clausura
1X2
23:30Oriente Petrolero   vs   Wilstermann
2.103.202.90+++
Angli Championship
1X2
15:30Brighton   vs   Derby
1.653.604.70+++
17:45Burnley   vs   QPR
1.304.858.50+++
Gjermani Bundesliga 2
1X2
18:30Karlsruher   vs   Sandhausen
1.753.404.30+++
Danimarke Superligaen
1X2
19:00Esbjerg   vs   Odense
2.503.102.70+++
Gjermani Bundesliga
1X2
20:15Werder   vs   Stuttgart
2.053.303.30+++
France Liga 2
1X2
20:30Valenciennes   vs   Nancy
3.103.152.20+++
Angli Premier
1X2
21:00Chelsea   vs   Tottenham
2.653.102.55+++
Argjentine Primera
1X2
21:00Rosario   vs   Gimnasia LP
2.053.203.25+++
23:30Temperley   vs   Atl.Tucuman
2.503.102.60+++
23:30Tigre   vs   Lanus
3.103.102.15+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Atl.Madrid   vs   Fiton Trofeun
3.00+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Bayern   vs   Atl.Madrid
1.553.805.60+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Bayern   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
20:45Man.City   vs   Fiton Trofeun
7.00+++
20:45Real Madrid   vs   Fiton Trofeun
2.80+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Real Madrid   vs   Man.City
1.603.705.30+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Liverpool   vs   Villarreal
1.703.504.70+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Liverpool   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
21:05Sevilla   vs   Fiton Trofeun
2.40+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Sevilla   vs   Shakhtar
1.703.554.60+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Shakhtar   vs   Fiton Trofeun
10.00+++
21:05Villarreal    vs   Fiton Trofeun
3.20+++
Futboll : E Hënë, 02 Maj, 2016
Austri Rajonale Perendim
1X2
10:30Reichenau   vs   Innsbruck Am.
3.703.401.75+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
13:00Avarta   vs   Dalum IF
1.803.503.40+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
+++
Danimarke Superligaen
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
2.803.152.45+++
Angli Premier
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
2.903.202.45+++
Angli Premier Korne
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
+++
Danimarke Divizioni 1
1X2
13:45Fredericia   vs   Horsens
2.903.152.30+++
13:45Helsingor   vs   Roskilde
2.553.102.65+++
13:45Koge   vs   Lyngby
3.203.152.15+++
13:45Skive   vs   Naestved
2.053.253.30+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Braunschweig II   vs   Havelse
2.403.002.60+++
France Liga 2
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
2.203.203.25+++
France Liga 2 Korne
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
+++
Gjermani Rajonale Bavaria
1X2
14:00Greuther Furth II   vs   Aschaffenburg
1.853.403.35+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Hamburger II   vs   Rehden
2.003.303.00+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:00Inter Baku   vs   Sumqayit
1.354.007.00+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
14:00St.Polten Am.   vs   First Vienna
3.603.501.75+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Weiche   vs   L.Hansa
1.803.303.65+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
1.206.0012.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
2.153.203.25+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
1.305.008.00+++
14:30Excelsior   vs   Zwolle
2.703.202.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Excelsior   vs   Zwolle
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:30Gabala   vs   Neftci Baku
1.404.205.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
2.053.303.40+++
14:30Heracles   vs   Den Haag
2.103.253.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heracles   vs   Den Haag
+++
14:30NEC   vs   Roda
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30NEC   vs   Roda
2.003.303.55+++
14:30PSV   vs   Cambuur
1.107.5023.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30PSV   vs   Cambuur
+++
14:30Vitesse   vs   Utrecht
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Vitesse   vs   Utrecht
2.503.202.70+++
14:30Willem II   vs   Feyenoord
2.903.252.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Willem II   vs   Feyenoord
+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Off)
1X2
15:00AB Copenhagen   vs   Marienlyst
1.404.305.30+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Bloem Celtic   vs   Ajax CT
2.603.002.40+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
15:00Hildesheim   vs   Hannover II
2.303.102.65+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
15:00Holbaek   vs   Kolding IF
1.653.803.75+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Jomo Cosmos   vs   Pretoria U.
2.303.102.65+++
Angli Premier Korne
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
+++
Angli Premier
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
2.203.203.40+++
Egjipt Premier
1X2
15:45El Daklyeh   vs   El Maqasah
2.253.002.80+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
+++
Danimarke Superligaen
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
2.253.253.00+++
Austri Rajonale Qender
1X2
16:00Wolfsberger Am.   vs   Florian
2.803.302.10+++
Austri Bundesliga
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
3.603.252.00+++
Austri Bundesliga Korne
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
+++
France Liga 1
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
3.103.102.40+++
France Liga 1 Korne
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
17:00Zira   vs   Qarabag
4.103.501.65+++
Algjeri Kupe (Finale)
1X2
17:30Hussein Dey (n)   vs   MC Alger
2.553.002.45+++
Angli Premier Korne
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
+++
Angli Premier
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
2.703.102.70+++
Egjipt Premier
1X2
17:45Aswan   vs   El Masry
2.253.002.80+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
1.703.504.70+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
+++
Danimarke Superligaen
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
1.903.303.90+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
18:30Rapid Am.   vs   Ebreichsdorf
2.503.152.40+++
Egjipt Premier
1X2
20:00Arab Contractors   vs   Enppi
2.453.002.55+++
Brazil Mineiro (Play Off Finale)
1X2
21:00America MG   vs   Atletico MG
2.903.152.30+++
Brazil Paulista (Play Off Finale)
1X2
21:00Audax   vs   Santos
3.203.152.15+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Botafogo   vs   Vasco
2.703.102.50+++
Brazil Kupa Verilindore (Finale)
1X2
21:00Campinense   vs   Santa Cruz
2.803.102.20+++
Brazil Gaucho (Play Off Finale)
1X2
21:00Juventude   vs   Internacional
3.253.202.10+++
Bolivi Clausura
1X2
21:00Nacional Potosi   vs   Petrolero Y.
1.603.604.30+++
21:00U.Sucre   vs   Ciclon
1.304.606.70+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Volta Redonda   vs   Resende
2.503.102.70+++
Bolivi Clausura
1X2
22:00Bolivar   vs   The Strongest
2.103.103.00+++
Honduras Clausura
1X2
23:00CD Honduras   vs   Vida
2.103.202.90+++
23:00Motagua   vs   Marathon
2.103.202.90+++
23:00Real Espana   vs   Platense
1.603.604.30+++
Bolivi Clausura
1X2
23:30Oriente Petrolero   vs   Wilstermann
2.103.202.90+++
Angli Championship
1X2
15:30Brighton   vs   Derby
1.653.604.70+++
17:45Burnley   vs   QPR
1.304.858.50+++
Gjermani Bundesliga 2
1X2
18:30Karlsruher   vs   Sandhausen
1.753.404.30+++
Danimarke Superligaen
1X2
19:00Esbjerg   vs   Odense
2.503.102.70+++
Gjermani Bundesliga
1X2
20:15Werder   vs   Stuttgart
2.053.303.30+++
France Liga 2
1X2
20:30Valenciennes   vs   Nancy
3.103.152.20+++
Angli Premier
1X2
21:00Chelsea   vs   Tottenham
2.653.102.55+++
Argjentine Primera
1X2
21:00Rosario   vs   Gimnasia LP
2.053.203.25+++
23:30Temperley   vs   Atl.Tucuman
2.503.102.60+++
23:30Tigre   vs   Lanus
3.103.102.15+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Atl.Madrid   vs   Fiton Trofeun
3.00+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Bayern   vs   Atl.Madrid
1.553.805.60+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Bayern   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
20:45Man.City   vs   Fiton Trofeun
7.00+++
20:45Real Madrid   vs   Fiton Trofeun
2.80+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Real Madrid   vs   Man.City
1.603.705.30+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Liverpool   vs   Villarreal
1.703.504.70+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Liverpool   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
21:05Sevilla   vs   Fiton Trofeun
2.40+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Sevilla   vs   Shakhtar
1.703.554.60+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Shakhtar   vs   Fiton Trofeun
10.00+++
21:05Villarreal    vs   Fiton Trofeun
3.20+++
Futboll : E Martë, 03 Maj, 2016
Austri Rajonale Perendim
1X2
10:30Reichenau   vs   Innsbruck Am.
3.703.401.75+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
13:00Avarta   vs   Dalum IF
1.803.503.40+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
+++
Danimarke Superligaen
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
2.803.152.45+++
Angli Premier
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
2.903.202.45+++
Angli Premier Korne
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
+++
Danimarke Divizioni 1
1X2
13:45Fredericia   vs   Horsens
2.903.152.30+++
13:45Helsingor   vs   Roskilde
2.553.102.65+++
13:45Koge   vs   Lyngby
3.203.152.15+++
13:45Skive   vs   Naestved
2.053.253.30+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Braunschweig II   vs   Havelse
2.403.002.60+++
France Liga 2
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
2.203.203.25+++
France Liga 2 Korne
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
+++
Gjermani Rajonale Bavaria
1X2
14:00Greuther Furth II   vs   Aschaffenburg
1.853.403.35+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Hamburger II   vs   Rehden
2.003.303.00+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:00Inter Baku   vs   Sumqayit
1.354.007.00+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
14:00St.Polten Am.   vs   First Vienna
3.603.501.75+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Weiche   vs   L.Hansa
1.803.303.65+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
1.206.0012.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
2.153.203.25+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
1.305.008.00+++
14:30Excelsior   vs   Zwolle
2.703.202.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Excelsior   vs   Zwolle
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:30Gabala   vs   Neftci Baku
1.404.205.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
2.053.303.40+++
14:30Heracles   vs   Den Haag
2.103.253.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heracles   vs   Den Haag
+++
14:30NEC   vs   Roda
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30NEC   vs   Roda
2.003.303.55+++
14:30PSV   vs   Cambuur
1.107.5023.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30PSV   vs   Cambuur
+++
14:30Vitesse   vs   Utrecht
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Vitesse   vs   Utrecht
2.503.202.70+++
14:30Willem II   vs   Feyenoord
2.903.252.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Willem II   vs   Feyenoord
+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Off)
1X2
15:00AB Copenhagen   vs   Marienlyst
1.404.305.30+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Bloem Celtic   vs   Ajax CT
2.603.002.40+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
15:00Hildesheim   vs   Hannover II
2.303.102.65+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
15:00Holbaek   vs   Kolding IF
1.653.803.75+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Jomo Cosmos   vs   Pretoria U.
2.303.102.65+++
Angli Premier Korne
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
+++
Angli Premier
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
2.203.203.40+++
Egjipt Premier
1X2
15:45El Daklyeh   vs   El Maqasah
2.253.002.80+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
+++
Danimarke Superligaen
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
2.253.253.00+++
Austri Rajonale Qender
1X2
16:00Wolfsberger Am.   vs   Florian
2.803.302.10+++
Austri Bundesliga
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
3.603.252.00+++
Austri Bundesliga Korne
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
+++
France Liga 1
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
3.103.102.40+++
France Liga 1 Korne
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
17:00Zira   vs   Qarabag
4.103.501.65+++
Algjeri Kupe (Finale)
1X2
17:30Hussein Dey (n)   vs   MC Alger
2.553.002.45+++
Angli Premier Korne
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
+++
Angli Premier
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
2.703.102.70+++
Egjipt Premier
1X2
17:45Aswan   vs   El Masry
2.253.002.80+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
1.703.504.70+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
+++
Danimarke Superligaen
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
1.903.303.90+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
18:30Rapid Am.   vs   Ebreichsdorf
2.503.152.40+++
Egjipt Premier
1X2
20:00Arab Contractors   vs   Enppi
2.453.002.55+++
Brazil Mineiro (Play Off Finale)
1X2
21:00America MG   vs   Atletico MG
2.903.152.30+++
Brazil Paulista (Play Off Finale)
1X2
21:00Audax   vs   Santos
3.203.152.15+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Botafogo   vs   Vasco
2.703.102.50+++
Brazil Kupa Verilindore (Finale)
1X2
21:00Campinense   vs   Santa Cruz
2.803.102.20+++
Brazil Gaucho (Play Off Finale)
1X2
21:00Juventude   vs   Internacional
3.253.202.10+++
Bolivi Clausura
1X2
21:00Nacional Potosi   vs   Petrolero Y.
1.603.604.30+++
21:00U.Sucre   vs   Ciclon
1.304.606.70+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Volta Redonda   vs   Resende
2.503.102.70+++
Bolivi Clausura
1X2
22:00Bolivar   vs   The Strongest
2.103.103.00+++
Honduras Clausura
1X2
23:00CD Honduras   vs   Vida
2.103.202.90+++
23:00Motagua   vs   Marathon
2.103.202.90+++
23:00Real Espana   vs   Platense
1.603.604.30+++
Bolivi Clausura
1X2
23:30Oriente Petrolero   vs   Wilstermann
2.103.202.90+++
Angli Championship
1X2
15:30Brighton   vs   Derby
1.653.604.70+++
17:45Burnley   vs   QPR
1.304.858.50+++
Gjermani Bundesliga 2
1X2
18:30Karlsruher   vs   Sandhausen
1.753.404.30+++
Danimarke Superligaen
1X2
19:00Esbjerg   vs   Odense
2.503.102.70+++
Gjermani Bundesliga
1X2
20:15Werder   vs   Stuttgart
2.053.303.30+++
France Liga 2
1X2
20:30Valenciennes   vs   Nancy
3.103.152.20+++
Angli Premier
1X2
21:00Chelsea   vs   Tottenham
2.653.102.55+++
Argjentine Primera
1X2
21:00Rosario   vs   Gimnasia LP
2.053.203.25+++
23:30Temperley   vs   Atl.Tucuman
2.503.102.60+++
23:30Tigre   vs   Lanus
3.103.102.15+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Atl.Madrid   vs   Fiton Trofeun
3.00+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Bayern   vs   Atl.Madrid
1.553.805.60+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Bayern   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
20:45Man.City   vs   Fiton Trofeun
7.00+++
20:45Real Madrid   vs   Fiton Trofeun
2.80+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Real Madrid   vs   Man.City
1.603.705.30+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Liverpool   vs   Villarreal
1.703.504.70+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Liverpool   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
21:05Sevilla   vs   Fiton Trofeun
2.40+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Sevilla   vs   Shakhtar
1.703.554.60+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Shakhtar   vs   Fiton Trofeun
10.00+++
21:05Villarreal    vs   Fiton Trofeun
3.20+++
Futboll : E Mërkurë, 04 Maj, 2016
Austri Rajonale Perendim
1X2
10:30Reichenau   vs   Innsbruck Am.
3.703.401.75+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
13:00Avarta   vs   Dalum IF
1.803.503.40+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
+++
Danimarke Superligaen
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
2.803.152.45+++
Angli Premier
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
2.903.202.45+++
Angli Premier Korne
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
+++
Danimarke Divizioni 1
1X2
13:45Fredericia   vs   Horsens
2.903.152.30+++
13:45Helsingor   vs   Roskilde
2.553.102.65+++
13:45Koge   vs   Lyngby
3.203.152.15+++
13:45Skive   vs   Naestved
2.053.253.30+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Braunschweig II   vs   Havelse
2.403.002.60+++
France Liga 2
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
2.203.203.25+++
France Liga 2 Korne
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
+++
Gjermani Rajonale Bavaria
1X2
14:00Greuther Furth II   vs   Aschaffenburg
1.853.403.35+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Hamburger II   vs   Rehden
2.003.303.00+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:00Inter Baku   vs   Sumqayit
1.354.007.00+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
14:00St.Polten Am.   vs   First Vienna
3.603.501.75+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Weiche   vs   L.Hansa
1.803.303.65+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
1.206.0012.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
2.153.203.25+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
1.305.008.00+++
14:30Excelsior   vs   Zwolle
2.703.202.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Excelsior   vs   Zwolle
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:30Gabala   vs   Neftci Baku
1.404.205.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
2.053.303.40+++
14:30Heracles   vs   Den Haag
2.103.253.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heracles   vs   Den Haag
+++
14:30NEC   vs   Roda
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30NEC   vs   Roda
2.003.303.55+++
14:30PSV   vs   Cambuur
1.107.5023.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30PSV   vs   Cambuur
+++
14:30Vitesse   vs   Utrecht
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Vitesse   vs   Utrecht
2.503.202.70+++
14:30Willem II   vs   Feyenoord
2.903.252.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Willem II   vs   Feyenoord
+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Off)
1X2
15:00AB Copenhagen   vs   Marienlyst
1.404.305.30+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Bloem Celtic   vs   Ajax CT
2.603.002.40+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
15:00Hildesheim   vs   Hannover II
2.303.102.65+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
15:00Holbaek   vs   Kolding IF
1.653.803.75+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Jomo Cosmos   vs   Pretoria U.
2.303.102.65+++
Angli Premier Korne
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
+++
Angli Premier
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
2.203.203.40+++
Egjipt Premier
1X2
15:45El Daklyeh   vs   El Maqasah
2.253.002.80+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
+++
Danimarke Superligaen
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
2.253.253.00+++
Austri Rajonale Qender
1X2
16:00Wolfsberger Am.   vs   Florian
2.803.302.10+++
Austri Bundesliga
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
3.603.252.00+++
Austri Bundesliga Korne
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
+++
France Liga 1
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
3.103.102.40+++
France Liga 1 Korne
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
17:00Zira   vs   Qarabag
4.103.501.65+++
Algjeri Kupe (Finale)
1X2
17:30Hussein Dey (n)   vs   MC Alger
2.553.002.45+++
Angli Premier Korne
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
+++
Angli Premier
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
2.703.102.70+++
Egjipt Premier
1X2
17:45Aswan   vs   El Masry
2.253.002.80+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
1.703.504.70+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
+++
Danimarke Superligaen
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
1.903.303.90+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
18:30Rapid Am.   vs   Ebreichsdorf
2.503.152.40+++
Egjipt Premier
1X2
20:00Arab Contractors   vs   Enppi
2.453.002.55+++
Brazil Mineiro (Play Off Finale)
1X2
21:00America MG   vs   Atletico MG
2.903.152.30+++
Brazil Paulista (Play Off Finale)
1X2
21:00Audax   vs   Santos
3.203.152.15+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Botafogo   vs   Vasco
2.703.102.50+++
Brazil Kupa Verilindore (Finale)
1X2
21:00Campinense   vs   Santa Cruz
2.803.102.20+++
Brazil Gaucho (Play Off Finale)
1X2
21:00Juventude   vs   Internacional
3.253.202.10+++
Bolivi Clausura
1X2
21:00Nacional Potosi   vs   Petrolero Y.
1.603.604.30+++
21:00U.Sucre   vs   Ciclon
1.304.606.70+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Volta Redonda   vs   Resende
2.503.102.70+++
Bolivi Clausura
1X2
22:00Bolivar   vs   The Strongest
2.103.103.00+++
Honduras Clausura
1X2
23:00CD Honduras   vs   Vida
2.103.202.90+++
23:00Motagua   vs   Marathon
2.103.202.90+++
23:00Real Espana   vs   Platense
1.603.604.30+++
Bolivi Clausura
1X2
23:30Oriente Petrolero   vs   Wilstermann
2.103.202.90+++
Angli Championship
1X2
15:30Brighton   vs   Derby
1.653.604.70+++
17:45Burnley   vs   QPR
1.304.858.50+++
Gjermani Bundesliga 2
1X2
18:30Karlsruher   vs   Sandhausen
1.753.404.30+++
Danimarke Superligaen
1X2
19:00Esbjerg   vs   Odense
2.503.102.70+++
Gjermani Bundesliga
1X2
20:15Werder   vs   Stuttgart
2.053.303.30+++
France Liga 2
1X2
20:30Valenciennes   vs   Nancy
3.103.152.20+++
Angli Premier
1X2
21:00Chelsea   vs   Tottenham
2.653.102.55+++
Argjentine Primera
1X2
21:00Rosario   vs   Gimnasia LP
2.053.203.25+++
23:30Temperley   vs   Atl.Tucuman
2.503.102.60+++
23:30Tigre   vs   Lanus
3.103.102.15+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Atl.Madrid   vs   Fiton Trofeun
3.00+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Bayern   vs   Atl.Madrid
1.553.805.60+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Bayern   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
20:45Man.City   vs   Fiton Trofeun
7.00+++
20:45Real Madrid   vs   Fiton Trofeun
2.80+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Real Madrid   vs   Man.City
1.603.705.30+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Liverpool   vs   Villarreal
1.703.504.70+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Liverpool   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
21:05Sevilla   vs   Fiton Trofeun
2.40+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Sevilla   vs   Shakhtar
1.703.554.60+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Shakhtar   vs   Fiton Trofeun
10.00+++
21:05Villarreal    vs   Fiton Trofeun
3.20+++
Futboll : E Enjte, 05 Maj, 2016
Austri Rajonale Perendim
1X2
10:30Reichenau   vs   Innsbruck Am.
3.703.401.75+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
13:00Avarta   vs   Dalum IF
1.803.503.40+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
+++
Danimarke Superligaen
1X2
13:00Nordsjaelland   vs   Randers
2.803.152.45+++
Angli Premier
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
2.903.202.45+++
Angli Premier Korne
1X2
13:00Swansea   vs   Liverpool
+++
Danimarke Divizioni 1
1X2
13:45Fredericia   vs   Horsens
2.903.152.30+++
13:45Helsingor   vs   Roskilde
2.553.102.65+++
13:45Koge   vs   Lyngby
3.203.152.15+++
13:45Skive   vs   Naestved
2.053.253.30+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Braunschweig II   vs   Havelse
2.403.002.60+++
France Liga 2
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
2.203.203.25+++
France Liga 2 Korne
1X2
14:00Dijon   vs   Metz
+++
Gjermani Rajonale Bavaria
1X2
14:00Greuther Furth II   vs   Aschaffenburg
1.853.403.35+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Hamburger II   vs   Rehden
2.003.303.00+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:00Inter Baku   vs   Sumqayit
1.354.007.00+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
14:00St.Polten Am.   vs   First Vienna
3.603.501.75+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
14:00Weiche   vs   L.Hansa
1.803.303.65+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
1.206.0012.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Ajax   vs   Twente
+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
2.153.203.25+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
14:30Anderlecht   vs   Gent
+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30AZ Alkmaar   vs   De Graafschap
1.305.008.00+++
14:30Excelsior   vs   Zwolle
2.703.202.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Excelsior   vs   Zwolle
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
14:30Gabala   vs   Neftci Baku
1.404.205.50+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Heerenveen   vs   Groningen
2.053.303.40+++
14:30Heracles   vs   Den Haag
2.103.253.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Heracles   vs   Den Haag
+++
14:30NEC   vs   Roda
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30NEC   vs   Roda
2.003.303.55+++
14:30PSV   vs   Cambuur
1.107.5023.00+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30PSV   vs   Cambuur
+++
14:30Vitesse   vs   Utrecht
+++
Hollande Eredivisie
1X2
14:30Vitesse   vs   Utrecht
2.503.202.70+++
14:30Willem II   vs   Feyenoord
2.903.252.30+++
Hollande Eredivisie Korne
1X2
14:30Willem II   vs   Feyenoord
+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Off)
1X2
15:00AB Copenhagen   vs   Marienlyst
1.404.305.30+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Bloem Celtic   vs   Ajax CT
2.603.002.40+++
Gjermani Rajonale Veri
1X2
15:00Hildesheim   vs   Hannover II
2.303.102.65+++
Danimarke Divizioni 2 (Play Out)
1X2
15:00Holbaek   vs   Kolding IF
1.653.803.75+++
Afrika Jugut Premier
1X2
15:00Jomo Cosmos   vs   Pretoria U.
2.303.102.65+++
Angli Premier Korne
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
+++
Angli Premier
1X2
15:05Manchester Utd.   vs   Leicester
2.203.203.40+++
Egjipt Premier
1X2
15:45El Daklyeh   vs   El Maqasah
2.253.002.80+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
+++
Danimarke Superligaen
1X2
16:00Aalborg   vs   Brondby
2.253.253.00+++
Austri Rajonale Qender
1X2
16:00Wolfsberger Am.   vs   Florian
2.803.302.10+++
Austri Bundesliga
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
3.603.252.00+++
Austri Bundesliga Korne
1X2
16:30Austria W.   vs   Salzburg
+++
France Liga 1
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
3.103.102.40+++
France Liga 1 Korne
1X2
17:00Angers   vs   Marseille
+++
Azerbajxhan Premier
1X2
17:00Zira   vs   Qarabag
4.103.501.65+++
Algjeri Kupe (Finale)
1X2
17:30Hussein Dey (n)   vs   MC Alger
2.553.002.45+++
Angli Premier Korne
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
+++
Angli Premier
1X2
17:30Southampton   vs   Man.City
2.703.102.70+++
Egjipt Premier
1X2
17:45Aswan   vs   El Masry
2.253.002.80+++
Belgjike Jupiler (Play Off)
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
1.703.504.70+++
Belgjike Jupiler (Play Off) Korne
1X2
18:00Club Brugge   vs   Genk
+++
Danimarke Superligaen
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
1.903.303.90+++
Danimarke Superligaen Korne
1X2
18:00FC Copenhagen   vs   Midtjylland
+++
Austri Rajonale Lindje
1X2
18:30Rapid Am.   vs   Ebreichsdorf
2.503.152.40+++
Egjipt Premier
1X2
20:00Arab Contractors   vs   Enppi
2.453.002.55+++
Brazil Mineiro (Play Off Finale)
1X2
21:00America MG   vs   Atletico MG
2.903.152.30+++
Brazil Paulista (Play Off Finale)
1X2
21:00Audax   vs   Santos
3.203.152.15+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Botafogo   vs   Vasco
2.703.102.50+++
Brazil Kupa Verilindore (Finale)
1X2
21:00Campinense   vs   Santa Cruz
2.803.102.20+++
Brazil Gaucho (Play Off Finale)
1X2
21:00Juventude   vs   Internacional
3.253.202.10+++
Bolivi Clausura
1X2
21:00Nacional Potosi   vs   Petrolero Y.
1.603.604.30+++
21:00U.Sucre   vs   Ciclon
1.304.606.70+++
Brazil Carioca (Play Off)
1X2
21:00Volta Redonda   vs   Resende
2.503.102.70+++
Bolivi Clausura
1X2
22:00Bolivar   vs   The Strongest
2.103.103.00+++
Honduras Clausura
1X2
23:00CD Honduras   vs   Vida
2.103.202.90+++
23:00Motagua   vs   Marathon
2.103.202.90+++
23:00Real Espana   vs   Platense
1.603.604.30+++
Bolivi Clausura
1X2
23:30Oriente Petrolero   vs   Wilstermann
2.103.202.90+++
Angli Championship
1X2
15:30Brighton   vs   Derby
1.653.604.70+++
17:45Burnley   vs   QPR
1.304.858.50+++
Gjermani Bundesliga 2
1X2
18:30Karlsruher   vs   Sandhausen
1.753.404.30+++
Danimarke Superligaen
1X2
19:00Esbjerg   vs   Odense
2.503.102.70+++
Gjermani Bundesliga
1X2
20:15Werder   vs   Stuttgart
2.053.303.30+++
France Liga 2
1X2
20:30Valenciennes   vs   Nancy
3.103.152.20+++
Angli Premier
1X2
21:00Chelsea   vs   Tottenham
2.653.102.55+++
Argjentine Primera
1X2
21:00Rosario   vs   Gimnasia LP
2.053.203.25+++
23:30Temperley   vs   Atl.Tucuman
2.503.102.60+++
23:30Tigre   vs   Lanus
3.103.102.15+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Atl.Madrid   vs   Fiton Trofeun
3.00+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Bayern   vs   Atl.Madrid
1.553.805.60+++
Liga Kampioneve Fiton Trofeun Skuadra
1X2
20:45Bayern   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
20:45Man.City   vs   Fiton Trofeun
7.00+++
20:45Real Madrid   vs   Fiton Trofeun
2.80+++
Liga Kampioneve (1/2 Finale)
1X2
20:45Real Madrid   vs   Man.City
1.603.705.30+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Liverpool   vs   Villarreal
1.703.504.70+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Liverpool   vs   Fiton Trofeun
3.50+++
21:05Sevilla   vs   Fiton Trofeun
2.40+++
Liga Europiane (1/2 Finale)
1X2
21:05Sevilla   vs   Shakhtar
1.703.554.60+++
Liga Europiane Fiton Trofeun Skuadra
1X2
21:05Shakhtar   vs   Fiton Trofeun
10.00+++
21:05Villarreal    vs   Fiton Trofeun
3.20+++
Dëshironi të vendosni një bast futbolli në Eurolloto?

Mjafton te zgjidhni kampionatin qe deshironi me siper dhe te klikoni ne kuoten perkatese per Rezultat Final. Ne rast se deshironi me shume kuota mjafton te klikoni 'Me Shume' dhe do tu shfaqen te gjithe kuotat per ate ndeshje.

Cfare prisni? Hapni nje llogari dhe filloni te luani sot.